oferta

Wakacje w słonecznej Hiszpanii

z postem profilaktycznym

warsztatami kulinarnymi

według zasad dr Ewy Dabrowskiej

 

 

  Serdecznie zapraszamy do słonecznej Hiszpanii na prozdrowotny wypoczynek pod patronatem dr Ewy Dąbrowskiej. Jestesmy pierwszym certyfikowanym osrodkiem za granicą.

  Posiadłość ArteCasa Rafael w której bedziecie panstwo zakwaterowani położona jest na Costa Blanca w sąsiedztwie historycznej stolicy Orihuela. To najcieplejszy region Hiszpanii z 300 dniami słonecznymi i prozdrowotnym mikroklimatem .

  CasaArte jest położona w ciepłym, spokojnym i urokliwym miejscu, z dala od miejskiego gwaru, , otoczona  tysiącami drzew cytrusowych i ogrodem warzywnym co sprzyja regeneracji i diecie warzywno-owocowej.

 Dom posiada pięć apartamentów z łóżkami małżeńskimi i łazienkami, dużym basenem z jacuzzi, salą do ćwiczeń. Każdy apartament posiada ogromny taras z widokiem na gory i plantacje. Stad mozna podziwiac piekne zachody slonca kazdego wieczoru z panorama szczytow gorskich. 

 To idealne miejsce  dla małżeństw i grupy przyjaciół ktorzy pragna wspolnie spedzic czas. Jest mozliwosc zarezerwowania calej posiadlosci aby zorganizowac urodziny i inne okolicznosciowe imprezy w stylu prozdrowotnym.

 Podczas turnusu będziemy wspólnie gotować (warsztaty kulinarne) i uczyć się przygotowywać zdrowe i pyszne posiłki jak kiszonki, smothies i pasty warzywne. Wyjedziecie panstwo z segregatorem cennych przepisow ktore mozecie wykorzystywac na codzien po powrocie do domu.  

Dzień rozpoczniemy od porannych ćwiczeń rozciągających. Potem do wyboru nordic walking, wycieczki po górach,warsztaty z arteterapii lub masazy. Przez cay dzien jest mozliwosc korzystania z przydomowego basenu i Jacuzzi.

Bedzie mozliwosc wyjazdu do naturalnych błot solankowych w Lo Pagan ,wód solankowych w Archena czy wod wulkanicznych w miejscowosci Mula. Skorzystamy w Orihuela w Palace Aqua  z sauny ktora jest  zbawienna podczas oczyszczania organizmu z toksyn.

Zwiedzimy piękne okolice, hiszpańskie gory, miasteczka, lokalne ryneczki pelne warzyw i owocow wszystko poza klasycznymi szlakami turystycznymi.

 

Turnusy trwają 7/10/14 dni w zależności od przylotów samolotów i państwa potrzeb .

Loty sa z Polski do Alicante lub Murcia. Odbieramy gosci z lotniska .

Do zobaczenia w slonecznej Hiszpanii

 

Zapraszamy na naszego bloga na fb -Arteholidays by Kaminska ( ponizej znajduja sie przyciski fb)

oraz do obejzenia filmiku( przycisk You Tube)tel + 48 606201704 –poprosimy o kontakt przez whatsApp

tel +34 603216905

 

Czekamy na was w slonecznej Hiszpanii

 

Bozenka&Juan